SPOLEHLIVOST A PARTNERSTVÍ

sipka

Služby a řešení

Talentů není nikdy dost. Proto je firmám pomáháme najít. Najdeme vhodné řešení nedostatku talentů i pro vaši společnost a budeme tak důležitým článkem k lepším výsledků vaší společnosti.

Spojujeme nadšené lidi se skvělými příležitostmi!

Nabízíme nepřeberné množství pracovních nabídek všech možných druhů zaměstnání. Jenže samotná nabídka nemá žádnou váhu, pokud na ní nejsou ti správní uchazeči. Skvělou pracovní příležitost dostaneme k těm správným lidem, to Vám garantujeme!

HR marketing

Uchazeči o práci nesmějí mít ani nejmenší pochyby o tom, že jste zajímavý zaměstnavatel. Tradiční marketing už zdaleka nestačí. Proto ho kombinujeme s moderními postupy, díky kterým dosahujeme lepších výsledků.


Analyzovat a zlepšovat se

Naše výkony a výsledky neustále analyzujeme a provádíme různé průzkumy za účelem trvalého zlepšování našich služeb. Každým dnem jsme o kus lepší společností.

Projektové řízení náborů

Celý proces musí fungovat dobře jak jen to jde a bez jediných chyb. Proto máme celý nábor promyšlený od začátku až do konce a v každé situaci tak přesně víme, co máme dělat. Díky tomu k Vám do firmy přivedeme ty nejlepší vhodné pracovníky.


Vyhledání a výběr zaměstnanců

Naši zaměstnanci jsou mimo jiné také lidé vytipováni Úřadem práce Ostrava. Tito lidé v životě prošli mnoha profesemi, disponují mnoha zkušenostmi, ovládají mnoho dovedností, mají různá vzdělání a také jsou různého věku od čerstvých absolventů po zralé zkušené "vachmany". Co však všechny naše lidi spojuje je chuť pracovat a být v zaměstnání úspěšný.

Web Workdem používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.